
PDC Capacitors FN15F104Z160PNG 0402 Y5V 16V 100NF
0402 Y5V 16V 100NF ±20%
Informations produit
- Référence fabricant
- FN15F104Z160PNG
- Référence usine
- FN15F104Z160PNG
- Fabricant
- PDC
- Référence Movthing
- FN15F104Z160PNG
- Statut
- En stock
- Emballage
- 10000 PCS
Spécifications
| RoHS | Yes |
|---|---|
| Applications | Commercial |
| Taille | 0402 |
| Capacité | 100NF |
| Température | Y5V |
| Tension | 16V |
| Tolérance | ±20% |
| Description | 0402 Y5V 16V 100NF ±20% |

