
PDC Capacitors FS18F105Z160PBG 0603 Y5V 16V 1UF
0603 Y5V 16V 1UF ±20%
Informations produit
- Référence fabricant
- FS18F105Z160PBG
- Référence usine
- FS18F105Z160PBG
- Fabricant
- PDC
- Référence Movthing
- FS18F105Z160PBG
- Statut
- En stock
- Emballage
- 4000 PCS
Spécifications
| RoHS | Yes |
|---|---|
| Applications | Commercial |
| Taille | 0603 |
| Capacité | 1UF |
| Température | Y5V |
| Tension | 16V |
| Tolérance | ±20% |
| Description | 0603 Y5V 16V 1UF ±20% |

