
WALSIN Capacitors 0402F104Z250CT 0402 Y5V 25V 100NF
0402 Y5V 25V 100NF ±20%
Informations produit
- Référence fabricant
- 0402F104Z250CT
- Référence usine
- 0402F104Z250CT
- Fabricant
- Walsin
- Référence Movthing
- 0402F104Z250CT
- Statut
- En stock
- Emballage
- 10000 PCS
Spécifications
| RoHS | Yes |
|---|---|
| Applications | Commercial |
| Taille | 0402 |
| Capacité | 100NF |
| Température | Y5V |
| Tension | 25V |
| Tolérance | ±20% |
| Description | 0402 Y5V 25V 100NF ±20% |

