
WALSIN Capacitors 0402F104Z250CT 0402 Y5V 25V 100NF
0402 Y5V 25V 100NF ±20%
产品信息
- 原厂料号
- 0402F104Z250CT
- 工厂料号
- 0402F104Z250CT
- 制造商
- 华新科技
- 慕心料号
- 0402F104Z250CT
- 状态
- 现货
- 包装
- 10000 PCS
规格参数
| RoHS | Yes |
|---|---|
| 应用等级 | Commercial |
| 尺寸 | 0402 |
| 容量 | 100NF |
| 温度特性 | Y5V |
| 电压 | 25V |
| 精度 | ±20% |
| 描述 | 0402 Y5V 25V 100NF ±20% |

