
PDC Capacitors FN18F104Z500PSG 0603 Y5V 50V 100NF
0603 Y5V 50V 100NF ±20%
Informations produit
- Référence fabricant
- FN18F104Z500PSG
- Référence usine
- FN18F104Z500PSG
- Fabricant
- PDC
- Référence Movthing
- FN18F104Z500PSG
- Statut
- En stock
- Emballage
- 4000 PCS
Spécifications
| RoHS | Yes |
|---|---|
| Applications | Commercial |
| Taille | 0603 |
| Capacité | 100NF |
| Température | Y5V |
| Tension | 50V |
| Tolérance | ±20% |
| Description | 0603 Y5V 50V 100NF ±20% |

